Bel nu je steen-expert op 011 45 60 00

Electrician (>5 ani de experiență)

  • Activitatea principală constă în optimizarea și repararea mașinilor și instalațiilor, efectuarea de mentenanță preventivă la mașini și instalații, în special la componentele electrice ale acestora;
  • Furnizează lucrări profesionale conform normelor și instrucțiunilor impuse și sub supravegherea care scade de la an la an.
  • Competențe:
    • Capacitatea de a înregistra manipulările efectuate pe hârtie sau electronic, conform instrucțiunilor angajatorului.
    • Aplicarea regulilor de securitate, concentrare bună ,o înțelegere profundă și o atenție sporită asupra siguranței;
    • Puteți
      • Trage cablurile electrice, instalați echipamente electrice, faceți cablajul cutiilor electrice (relee, relee de control, etc.)
      • Localizarea defecțiunilor și a interferențelor de origine electrică
      • Mentenanța instalațiilor electrice
  • Studii specifice NU sunt necesare
  • Cunoașterea limbilor olandeză, engleză sau franceză, NU este necesară

Sparen în Belgia cu peste 1500 de euro în plus pe lună! Ești următorul mecanic/electrician la Artstone? Suntem o companie belgiană de familie cu rădăcini puternice românești. Familia noastră ArtStone este compusă în prezent în mare parte din lucrători români, deci cunoștințele de limba română sunt suficiente! Producem piatră naturală și pavele din beton pentru piața belgiană și internațională a aleilor și teraselor.

Căutăm mecanici și electricieni pentru fabrica noastră de prelucrare a pietrei naturale din Belgia. Ești un mecanic sau electrician experimentat în căutarea unei provocări într-o companie dinamică și în creștere? Nu ezita și aplică la Artstone! Ofertăm salariu competitiv și atractiv, ghidare, cazare și colegi români.

Salariu: Aproximativ 2000 € net/lună (2800 € brut/lună) Allocație pentru copii: aproximativ 160 euro/copil pentru copiii tăi din România Prime de vacanță Tichete de masă: 6.5 €/zi Cazare: oferită de angajator cu 500 euro/lună în loc de 750 euro/lună, cu menajera inclusă (în valoare de 50 euro pe săptămână) Transport de la și la locul de muncă: GRATUIT (în valoare de 100 euro/lună) Asigurare de sănătate: GRATUITĂ (în valoare de 25 euro/lună) Asistență pentru apă și electricitate: GRATUITĂ Asistență pentru obținerea cărții de identitate și a altor documente necesare: GRATUITĂ

Rezumat: Economisește până la 1500 de euro în plus pe lună la ArtStone în Belgia!

Pentru a aplica, contactează Alina@artstone.be prin e-mail începând cu data de 31 iulie 2023; te rugăm să trimiți suficiente informații și, dacă este posibil, CV-ul tău.

Artstone, uw specialist in natuursteen, oprit & terras.

Artstone wil voor zijn klanten de beste oplossing bieden voor hun oprit, terras en/of natuursteenvloer. Artstone doet dit door zowel aan (tuin)aannemers als aan particulieren de mooiste terrastegels, klinkers en/of natuursteen vloeren aan te bieden. Wij kunnen dit doen door zelf betonklinkers en natuursteen te produceren en keramische tegels en natuursteen te importeren.

Wij zoeken versterking voor de betonfabriek in Heusden-Zolder. Ben je een ervaren elektricien die toe is aan een uitdaging binnen een dynamisch en groeiend bedrijf? Aarzel dan niet en solliciteer bij Artstone!
Aantrekkelijke competitieve verloning, interessante verlofregeling en toffe collega’s inbegrepen.

Wat doe je als elektricien bij Artstone?

Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor de goede werking op de site van ArtStone. Wat staat je te wachten?

  • Opsporen en oplossen van machinestoringen, instaan voor het preventief onderhoud.
  • Meewerken aan de realisatie van toekomstige projecten zoals optimalisaties aan de machines, nieuwe investeringen, aanpassingen aan gebouwinfrastructuur, …
  • Actief meedenken en voorstellen doen tot verbeteringen aan machines en installaties

Wat verwachten we van jou?

  • Je hebt een opleiding elektriciteit of elektromechanica gevolgd.
  • Je hebt ervaring in het opsporen van elektrische storingen en bent praktisch ingesteld.
  • Je kan elektrische schema’s lezen en kent de AREI wetgeving. Je hebt kennis van PLC.
  • Je bent flexibel en werkt graag zelfstandig én in team.

Wat biedt Artstone jou?

  • Een afwisselende en uitdagende functie met veel vrijheid en zelfstandigheid.
  • Werkzekerheid in een stabiele, dynamische werkomgeving.
  • Een goede werksfeer.
  • Een competitief salarispakket.

Hoe stel je jezelf kandidaat?

Om te solliciteren, contact nemen met Alina@artstone.be  via mail vanaf 31juli 2023 ; graag voldoende informatie doorsturen en indien mogelijk uw CV Nadien nemen wij graag contact met jou op. Succes!

Wie weet werken we samen binnenkort aan de prachtigste tuinen of de mooiste natuursteen vloeren!

Scroll naar boven